DANIŞMANLIK » Danışmanlık

Biz Neden Farklıyız?..

Gerçekleştirdiklerimize bakın. Müşterilerimizle konuşun. Başarı öykülerimizi bir de bizden dinleyin. Danışmanlık sürecini ulusal ve uluslararası yönetimde çok iyi biliyoruz. Öncelikle şirketlerimizle çalışmaya başlamadan önce Danışmanlık Hizmeti'nin ne olduğunu, DANIŞMANLIK ALMAK İÇİN nelerin bilinmesi gerektiğini, hangi süreçlerde ve ne zaman danışmanlık alınması gerektiğini anlatıyoruz.

Danışmanlıkta sorumluluğun önemini biliyoruz ve çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin isteklerine önem veriyoruz. Sunduğumuz hizmetleri takım ruhu bilinciyle, zamanında ve eksiksiz tamamlayan bir danışmanlık kurumuyuz. Müşterilerimize uygulanabilir ve değer yaratan çözümler geliştirir ve uygulatırız.

Bir hizmet sunarken dürüstlük ve şeffaflık bizim için ön plandadır. Kurumsal Yönetim ilkelerini öncelikle bizler takım olarak uygularız. SPS ile çalışmaya başlamadan önce ve başladıktan sonra ne elde edeceğinizi, ne kadar süreçte tamamlanmış olacağını, sizlerle nasıl bir takım olacağımızı hepsini bilerek aklınızdaki tüm soruların cevabını almış olacaksınız.

SPS, Türkiye'de yönetsel, mali ve hukuki, yeniden yapılandırma süreçlerinde çalışmalarını bünyesinde birleştirerek sunan, bu vermiş olduğu hizmetleri bilgi yönetim sistemi, bilgi teknolojileri ve insan kaynakları çalışmaları ile destekleyen bir kurumdur. Verdiğimiz hizmetler ve referanslar teminatımızı oluşturmaktadır.

Çözüm ortaklığını üstlendiğimiz kurumlarla ulusal ve uluslararası platformdaki gelişmeleri anlık takip etmekteyiz. Uluslararası standartlara ve iş prensiplerine bağlı kalarak bilgilerimizi en üst düzeyde tutmak amacıyla çalışmalar yapmakta yıl içinde periyodik zamanlarda sürekli değişik sempozyumlara katılmakta, bilgiler toplamakta ve araştırma-geliştirme bölümümüz ile entegre çalışmalar yapmaktayız. Bununla birlikte hizmet sunduğumuz kurumlarda uygulanan proje yönetim metodolojisini organizasyonumuzda eğitim sürecinde olan danışman adaylarımıza eğitimlerle aktarıyor, onların kişisel gelişimini sağlıyoruz.

SPS Consultant Turkey 2012 © - Tüm Hakları Saklıdır.
Site Kullanım Koşulları