REFERANSLAR » Referanslarımız

Detaylı Proje

Firma Adı : HASOĞULLARI İNŞAAT
Web Adresi : http://www.hasogullari.com.tr/
Proje Detayı

  Kurumun yapılandırma sürecine yönelik, şirketin kurumsallaşmasına yönelik çalışmalarımızda, şirketin kurumsal analiz çalışmaları ve uygulama, test çalışmaları yapılmıştır. Bu süreçlerin tespiti sonrası planlanan çalışmalar yapılmıştır.

   Ayrıca; Şirketin Üst Yönetim Gelişim Programı içerisinde, Verimli Yönetim Kurulu oluşumu ve gelişimine yönelik, Organizasyonel Bütünlük ve Yönetimi, Proje Yönetimi eğitimleri uygulamalı olarak başarıyla tamamlanmıştır.

Firma Adı : ELFA METAL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Web Adresi : http://www.elfametal.com.tr/
Proje Detayı
  Kurumsallaşma kapsamında, organizasyonel yapı yeniden tanımlanmıştır. Üst yönetim, orta kademe ve alt kademe yönetim hiyerarşi yatay dikey olarak sağlanmıştır. Yeniden yapılandırma kapsamında, üretim yönetim sistemi, bütçe ve bütçe kontrol sistemi, mali sistemin analizi ve finans yönetim sisteminin kurulması, depo stok yönetim sisteminin gelişimi sağlanmıştır. Pazarlama yönetimi sistemi kurulmuştur. Dış Ticaret Yönetim sistemi geliştirilmesi çalışmaları yapılmıştır. Maliyet sistem bütünlüğü ile analiz sürecine bağlı olarak kurum büyüme ve gelişim trendine girmiştir.

123...19»
SPS Consultant Turkey 2012 © - Tüm Hakları Saklıdır.
Site Kullanım Koşulları