AKADEMİ » SPS Akademi Eğitim Felsefesi

SPS Akademi Eğitim Felsefesi

SPS Akademi olarak kurumlarda eğitimlere çok önem vermekteyiz. SPS Akademi'nin eğitime önem vermesinin en kritik etkeni, bireylerin toplumu oluşturması, bireylerde bilgi yönetimi, bilgi dağarcığındaki birikimlerini ülkemizin kalkınma trendinde kullanmaları olarak görmekteyiz. Gelişmiş toplumların, bilgi yapıları son derece gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir.

Eğitimin amacı, toplumun bilgi seviyesini yükseltmek ve onun doğru kullanılmasını sağlamaktır. Şirketlerde rota ve stratejik karar çok önemlidir. Çünkü yöneticilerin artık şirketleri bugün götürmeleri yeterli değildir, geleceği planlamaları, yönetmeleri ve bu çalışmalarla kurumlarını geleceğe olumlu gelişmiş bir şekilde taşımaları gereklidir.

İşte bunun için üst yönetim biriminin yönetimi son derece önemlidir. Bununla birlikte tabana yayılan bir kurum bilinci oluşmuştur, oluşmaya devam edecektir.

SPS Akademi, bireysel gelişim ve bakış açısı olarak kazanımların ortaya çıkartılmasını hedeflemektedir. Kurumsal anlamda planladığımız eğitimlerde ve programlarımızda kişilerle birlikte kurumlara da özerk bir yapıda, stratejilerle bütünleşmiş, kurumsal bir bütünlük, işleyiş ve hedeflerle entegre olmuş bir program çıktısı amaçlanmış ve oluşturulmuştur.


SPS Consultant Turkey 2012 © - Tüm Hakları Saklıdır.
Site Kullanım Koşulları